Blog Biuro Podróży WADi "Na Wschód" Kolej Transsyberysjka, Wizy, Ubezpieczenia, Wycieczki, Wyprawy: Rosja, Białoruś, Ukraina, Chiny, Mongolia, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Pakistan, Azerbejdżan, Armenia, Gruzja,
Kontakt
Biuro: 33-49-80-801
FAX:  33-822-33-36
Komórka 600-114-350

biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
WADIWADIWADI
Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Komentarze
Polecamy:






Siedziba Biura / Dane do Korespondencji:
Biuro Podróży WADI „Na Wschód”,
Biuro Centralne
ul. Kowalska 61,
(przy Basenie Troclik i markecie Kaufland)
43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie
Polska / Poland
+48 33-49-80-801 / komórka: +48 600-114-350
Fax:
+48 33-822-33-36


PRACUJEMY:
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 18:00,

Sobota: 10:00 – 14:00 (Spotkania indywidualne)
Czasu Polskiego / Polish Time / lub On-Line
Indywidualne spotkania w Soboty, prosimy ustalać telefonicznie 1-2 dni wcześniej.
Jak nadać nam Przesyłkę (Kliknij!)   SPRAWY ALARMOWE  KONTO BANKOWE

W naszym Biurze Centralnym, mamy następujące działy (kliknij wybrany dział):
Dział: Polska,
Dział: Rosja, Kaukaz, Azja,
Dział: Europa Wschodnia,
Dział: Europa, Europa Zachodnia,
Dział: Zamówień publicznych,
Dział: Współpraca, Praca, Praktyka,


Dział: POLSKA,

Dział ten zajmuje się organizacją na terenie Polski wycieczek, noclegów, hoteli, ubezpieczeń. Organizuje zarówno wyjazdy i pobyty dla grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych z Polski jak i zagranicy. Specjalnością tego działu są wycieczki na terenie polski dla:
– szkół,
– zakładów pracy (w tym imprezy integracyjne),
– grup zagranicznych.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeIngainga622 Gadu-Gadu GG:3212547 Gadu-Gadu GG:24779610 Inga@wadi.pl Polska@wadi.pl

Dział: ROSJA, KAUKAZ, AZJA,
Dział ten zajmuje się oragnizacja pobytów na terenie całej Rosji, krajach kaukazu: Gruzja, Armenia, Azerbejdżan oraz krajach Azji. Zarówno Azjii Średniej czyli: Kazachstan, Kirgizja, Uzbekistan, Turkemnistan, Tadżykistan, jak i Azji Dalekiej tj: Chiny, Mongolia, Indie, Laos, Wietnam, Kambodża
Dział specjalizuje się też w wykonywaniu wiz, ubezpieczeń oraz sprzedaży biletów kolejowych (w tym słynnej Kolei Transsyberyjskiej), lotniczych, rezerwacji noclegów na tym terenie.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeAzja.wadi SkypeWizy.wadi Gadu-Gadu GG:17868401 Gadu-Gadu GG:2478312Azja@wadi.pl Wizy@wadi.pl 

Dział: EUROPA WSCHODNIA,
Dział organizuje wycieczki i wyjazdy do krajów takich jak: Bialoruś, Ukraina, Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy:
– W rezerwacji noclegu w Pradze?,
– Biletów kolejowych do Mińska?,
– Organizacji wyjazdu do Kijowa?,
– Wycieczki do Mołdawii?,
To właśnie ten działa Wam może pomóc. Specjalnością działu są noclegi i bilety kolejowe, autokarowe, lotnicze po europie wschodniej. Dział ten pomoże Panstu z wizą na Bialoruś czy ubezpieczeniem na Ukrainę.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeEuropa.wadi Gadu-Gadu GG:20767747 Gadu-Gadu GG:24779610Europa@wadi.pl Kolej@wadi.pl 

Dział: EUROPA, EUROPA ZACHODNIA,
Dział ten tworzy i sprzedaje wycieczki, organizuje pobyty, prowadzi zakupy biletów lotniczych, autokarowych i kolejowych na terenie pozostałych krajow Europy Zachodniej: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Irlandia, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy, a nawet Watykan. Dział zajmuje się również ubezpieczeniami turystycznymi, organizacją rezerwacji hoteli, pobytów dla grup zorganizowanych.
– Wycieczka do Wiednia,
– Bilety do Berlina,
– Wczasy we Włoszech,
– Przelot do Hiszpanii,
To wszytko wykonuje własnie ten dział.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeWycieczki.wadi Gadu-Gadu GG:44055991 Gadu-Gadu GG:24779610 Wycieczki@wadi.pl

Dział: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE,

Dział prowadzi obsługę wszelkich zamówień publicznych: Przetargi, Zapytania Ofertowe. Obsługuje również duże i małe zamówienia grupowe, prowadzi koordynację turystyki biznesowej: Podróże służbowe czyli delegacje.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeGrupy.wadi Gadu-Gadu GG:3212547 Gadu-Gadu GG:24779610 Grupy@wadi.pl Delegacja@wadi.pl

Dział: WSPÓŁPRACA, PRACA, PRAKTYKA,
Ten dział zajmuje się sprawami współpracy z naszym biurem Pilotów i Przewodników oraz biur Agencyjnych i Touroperatorów. Dział ten poszukuje i  prowadzi rekrutację kandydatów do Pracy, szkoli Praktykantów i Stażystów. Z tym działem zaczniesz karierę w naszym Biurze Podróży WADi, jeśli zainteresują Cię nasze oferty pracy i przejdziesz też nasze testy.
tel. +48 33 49 80 801 kom. +48 509 322 665
SkypeArturo.wadi Gadu-Gadu GG:3212547 Gadu-Gadu GG:24779610 Arturo@wadi.pl Bilety@wadi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Korzystanie z serwisu blog.wadi.pl, wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Instalacja: Artur Piszczek - WADi © Technika.WADi.pl

Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS)

statystyka