Blog Biuro Podróży WADi "Na Wschód" Kolej Transsyberysjka, Wizy, Ubezpieczenia, Wycieczki, Wyprawy: Rosja, Białoruś, Ukraina, Chiny, Mongolia, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Pakistan, Azerbejdżan, Armenia, Gruzja,
Kontakt
Biuro: 33-49-80-801
FAX:  33-822-33-36
Komórka 600-114-350

biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
WADIWADIWADI
Kalendarz
Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Polecamy:


Nasze standardy pracy… dla Ciebie

Obsługa…
Zapewniamy wszelki możliwy kontakt z nami, e-mail, gg, skype, telefon… Praktycznie 24h na dobę w sytuacji alarmowej można się z nami skontaktować. Podpowiadamy rozwiązanie, wytłumaczymy zaproponujemy najlepszy wariant. Nasz personel to młodzi, zaangażowani ludzie z pasją. Lubimy swoją pracę, bo lubimy spełniać marzenia 😉 . Może nie wszyscy jesteśmy tacy ładni jak nasza koleżanka na zdjęciu? ale jesteśmy fachowcami w swoich dziedzinach.
Naszych klientów cenimy, a jeśli i Ty zostaniesz naszym klientem: „Zabierzemy Cię w podróż marzeń”.

Rzetelność…
Pracujemy rzetelnie i skutecznie. Mamy 99% skuteczności w pośrednictwie wizowym, 98% w skuteczności zakupu biletów. Cieszymy się zaufaniem dużych i małych klientów biznesowych. Nasze strony www odnotowują nawet do +700% nowych wejść dziennie. Trzymamy się ustalonych terminów z naszymi klientami, często nawet realizując zamówienia przed czasem. Klient jest wtedy mile zaskoczony, kiedy przed umówionym terminem ma już paszport, bilety czy ubezpieczenie. Podejmujemy się zleceń, których nie realizują inne Biura Podróży, kiedy inni odmawiają my bez kłopotów realizujemy takie zamówienia.

Doświadczenie…
Mamy ponad 5 lat doświadczenia w branży, akredytacje w konsulatach, wypracowane metody działania. Na wspólny sukces jednego wyjazdu, często pracuje sztab naszych ludzi. Tu nie ma indywidualistów, pracujemy zespołowo. Wspólne doświadczenie oraz nieustanne szkolenie i podnoszenie swojej wiedzy to u nas rzecz normalna. Sprawdzamy nowe połączenia, nowe wymagania wizowe, nowe trasy kolejowe. Obsługę w Hotelach, pensjonatach, restauracjach znamy i często pytamy o szczegóły, aby każdy nasz pracownik miał pełną wiedzę. Doświadczenie zdobywamy sami podróżując oraz realizując marzenia naszych klientów.

Planowanie…
Kiedy już przyjmiemy Twoje zlecenie, zaczynamy proces planowania wyjazdu. Ktoś myśli o Wizach, ktoś inny o biletach, jeszcze kto inny zastanawia się gdzie będziesz miał nocleg. Planowanie to podstawa. Potem przystępujemy do realizacji. Nad jednym zleceniem często pracuje spora grupa naszych pracowników, która chce aby to właśnie była Twoja „…podróż marzeń” Trzeba wykonać wizy, wypisać ubezpieczenia, dokonać rezerwacji, sprawdzić połączenia i przesiadki, kupić bilety, wszystko podsumować, opisać przedstawić plan podróży. Często też podajemy informacje praktyczne, o sytuacji aktualnej w danym kraju, pogodzie, temperaturze, cenach. Dopiero na końcu wystawiamy rachunek.

Bezpieczeństwo…
Nasi pracownicy zachowują wszelkie dane klientów w tajemnicy, niektórzy pracownicy mają nawet certyfikaty poświadczenia bezpieczeństwa z klauzulą Poufne lub Tajne. Nasz sprzęt tez jest chroniony odpowiednim oprogramowaniem. Dokumenty, szczególnie Paszporty po skończonej pracy są przechowywane w sejfie, a pomieszczenia są okratowane i chronione. Praktycznie zawsze w naszym biurze jest pracownik dyżurny. Współpracujemy też z programem „Rzetelna Firma” oraz kancelarią Radcy Prawnego. Mamy kompleksową i skuteczną ochronę.

Przesyłka…
Przesyłki są zawsze starannie zapakowane, nawet może zbytecznie, ale nikt nie chce uszkodzić cennych paszportów z wizami czy biletów.
Pakujemy zawartość aby była chroniona przed zamoczeniem, przypadkowym ubrudzeniem, uszkodzeniem. Przesyłki wysyłamy sprawdzonymi kurierami. W przesyłce zawsze znajdziesz informacje co zawiera, opis zawartości nawet informację jak nam podziękować za wykonaną usługę. Jeśli nie jesteś pewny zawsze możesz zerknąć na naszą www z objaśnieniami lub napisać czy zadzwonić.

Transport…
Przesyłki z wartościowymi dokumentami takimi jak bilety i Paszporty transportujemy tylko przy pomocy sprawdzonych firm kurierskich.
Dostarczamy przesyłki z dokumentami i biletami do wszystkich miast i miasteczek w Polsce oraz zagranicą. Na wszystkie kontynenty. Nasze przesyłki z Biletami, Paszportami i wizami, ubezpieczeniami docierały do: Abudży, Ałma-Aty, Astany, Cork, Dublina, Grodna, Kaliningradu, Kijowa, Kiszyniowa, Londynu, Lwowa, Mińska, Moskwy, Nowosybirska, Odessy, Rzymu, Sankt – Petersburga, Symferopola, Watykanu, Wenecji, Wiednia… oraz wielu innych miejsc. Zapewne nawet nie wiesz gdzie znajdują się te wszystkie miasta. Jednak nasza przesyłka zawsze dotrze do Ciebie. Nawet na końcu świata. Bo to właśnie my: „Zabierzemy Cię w podróż marzeń”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Korzystanie z serwisu blog.wadi.pl, wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Instalacja: Artur Piszczek - WADi © Technika.WADi.pl

Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS)

statystyka